Moja Misja

Nazywam się Dariusz Śmiech, jestem właścicielem firmy TECHNIS. Moje wieloletnie doświadczenie w branży produkcji maszyn oraz zakupów detali niezbędnych do ich wywarzania skłoniły mnie do założenia firmy, która oferuje produkty wykorzystywane na potrzeby dalszej produkcji i montażu u klienta.

Moje ponadtrzydziestoletnie doświadczenie zawodowe poparte jest wykształceniem na Uniwersytecie Technicznym w Bratysławie na kierunku automatyka i robotyka oraz dyplomem MBA w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. To siła motoryczna, która sprawia, że pracuję w sposób nowoczesny, nieszablonowy i odpowiadający na wyzwania współczesnego rynku, a budowanie pozytywnych relacji z klientami jest moim priorytetem.

Jako osoba przez wiele lat odpowiedzialna za zakupy w największych świętokrzyskich oraz ogólnopolskich przedsiębiorstwach i korporacjach doskonale znam oczekiwania potencjalnych klientów i co ważne – potrafię im sprostać.

Zapraszam wszystkie firmy z branży maszynowej do współpracy! Nikt nie zna Waszych potrzeb lepiej niż Wy – dlatego na pierwszym miejscu zawsze jest wsłuchiwanie się w Wasz głos i sumienna realizacja zamówienia.

Jeśli szukacie Państwo kompleksowych usług związanych z obróbką metali to wybór TECHNIS jest strzałem w dziesiątkę.

Image